Tarnetingimused

Kauba välja saatmine

Kaup saadetakse välja tavaliselt kuni 2 päeva peale makse laekumist meie arvele. Juhul kui oled meie lepinguline klient kellele on kinnitatud kreedidilimiit saadetakse kaup välja tavaliselt kuni 2 päeva peale tellimuse tegemist.

Kauba kohaletoimetamise hinnad

  • tulen kaubale ise järgi - tasuta
  • tellin kauba pakiautomaati - tasuta
  • kauba toob kohale kuller - tasuta
  • kauba toob kohale kiirkuller 3 tunni jooksul (tööpäevadel 09:00-17:00) - hind 15€
NB! Jätame endale õiguse muuta tarnetingimusi ja hindu vastavalt vajadusele.

Kauba tellimine Omniva pakiautomaati

Omniva on kiire ja mugav pakiteenus nii saajale kui saatjale. Unikaalsed välitingimustes pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuste juures ja neile saab ligi nii autoga, jalgsi kui ühistranspordiga. Omniva pakiautomaadid on avatud ööpäevaringselt, nii saad valida just sulle sobiva aja paki vastuvõtmiseks või saatmiseks.

Kauba tellimine Itella SmartPOST pakiautomaati

Itella SmartPOSTi pakiautomaat on kui „iseteeninduslik postkontor“. SmartPOSTi Pakiautomaadid asuvad alati hea sisekliimaga kaubanduskeskustes, mis õhtuti kaua avatud ning mille juures on head parkimistingimused.

Kauba kohaletoomine kulleriga

Kulleriga kohaletoomise saad tellida ainult Eesti piires. E-poest on võimalik tellida ka kauba kohaletoomine sinu aadressist erinevale aadressile – nii saad ostetud toote saata näiteks sõbrale kingitusena. Sel juhul tuleb juba ostu sooritamisel märkida õige aadress ning kauba vastuvõtja nimi. Samuti palume ostu kulleriga vormistamisel valida ka kuupäev ja kellaaeg, millal soovid kauba kätte saada. Lisainfo lahtrisse võid panna kirja täpsustava info paki vastuvõtja kohta või teated võimalikest takistustest (maja fonolukk ei tööta, õues on kuri koer vms).

Kauba kohaletoomine kulleriga

Kulleriga kohaletoomise saad tellida ainult Tallinna piires. E-poest on võimalik tellida ka kauba kohaletoomine sinu aadressist erinevale aadressile- nii saad ostetud toote saata näiteks sõbrale kingitusena. Sel juhul tuleb juba ostu sooritamisel märkida õige aadress ning kauba vastuvõtja nimi.

Kui tellitud kaup ei jõua lubatud ajaks sinuni, anna sellest teada telefonil 6 424 079 või e-posti aadressil info@officeplus.ee